23 kwietnia 2016

Biedronkowe książki za niecałe 10 zł!

Witajcie, jak świętowaliście dzisiejszy Światowy Dzień Książki? Ja za chwilę zaparzę polubioną ostatnio przeze mnie miętową herbatę i kończę książkę, której recenzja pojawi się na pewno w tym tygodniu.
Znów wracam tutaj po dłuższej przerwie. Niestety, obowiązki szkolne pochłaniają mój cały czas. Postanowiłam to zmienić i napisać dziś o książkach, które ostatnio upolowałam w Biedronce.
Na samym początku muszę przyznać, że moja wyprawa do Biedronki miała całkiem inny charakter ale gdy zobaczyłam stoisko z książkami nie mogłam przejść obok ich obojętnie. W efekcie kupiłam dwie książki za jedynie 9.99 zł :)
Pierwszą książką, na którą zwróciłam uwagę była 'Najdłuższa podróż' Nicholasa Sparka, którego nie trzeba mi przedstawiać. Sparks jest bez wątpienia moim ulubionym pisarzem i mam nadzieje, że 'Najdłuższa podróż' mimo kieszonkowego wydania przypadnie mi do gustu tak samo jak pozostałe książki tego autora.
  
Drugą książką, po którą sięgnęłam była 'Być jak płynąca rzeka' Paul'a Coelho. Słyszałam bardzo wiele dobrych słów na temat tego autora i postanowiłam sama sprawdzić czy również mi przypadnie do gustu!

Może i Wy kupiliście ostatnio którąś z książek w Biedronce? Koniecznie pochwalcie się co to za książki :) A może przeczytaliście już, którąś z powyższych?

4 komentarze:

 1. Niestety nie byłam akurat w tym czasie w biedronce i nic nie zakupiłam, aczkolwiek nie lubię wydań kieszonkowych a "Najdłuższą podróż" mam normalną książkę w wydaniu filmowym i w dodatku z kolekcji która teraz się pojawia w kiosku więc chyba nic nie straciłam.
  Pozdrawiam :)
  In my different World

  OdpowiedzUsuń
 2. Dawno już nic z książek nie kupowałam w biedronce, jakoś te kieszonkowe wydania mnie do siebie zniechęcają. Z drugiej strony mam całkiem spory kawałek do najbliższej biedronki i jak już zdarza mi się do niej wpaść, często nie ma już książek, którymi byłam zainteresowana :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja chętnie bym kupiła Cobena, ale po prostu za małe literki były w tych wydaniach:(

  OdpowiedzUsuń