14 lipca 2017

Coś się kończy, coś się zaczyna.

Witajcie, to ja, Agata z bloga Reading-my-life. Czy ktoś mnie jeszcze pamięta?
Dziś nie przychodzę do Was z kolejnym (byłby już trzeci) postem, w którym napisałabym, że wracam do regularnego blogowania. Dziś nadszedł dzień, w którym oficjalnie przenoszę się na Instagram! 

Pewnie ktoś zapyta czemu właśnie Instagram? Od jakiegoś czasu obserwowałam bookstagram'y wielu osób. Bardzo podoba mi się taka forma pisania o książkach. Grono osób, które prowadzą właśnie takie konta coraz bardziej się powiększa. Część z nich prowadzi także blogi, a część tylko konta na Instagramie.

Blogi stają się coraz mniej popularne, prym wiodą teraz Instagram, Snapchat, YouTube. Nie jestem w stanie prowadzić bloga, na którego musiałabym poświęcić więcej czasu. W maju 2018 podchodzę do matury, co się za tym wiążę od września (w sumie od drugiej połowy sierpnia) czeka mnie nauka, nauka i nauka. 

Do Instagrama mam lepszy i szybszy dostęp! Tam będziecie mogli zobaczyć co obecnie czytam i przeczytać recenzje książek. Zatem zapraszam Was na mój bookstagram - @readingmylife_ oraz na moje konto w serwisie lubimyczytac.pl - http://lubimyczytac.pl/profil/549294/readinmylife :)

Do zobaczenia!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz